We blikken terug op een bijzonder geslaagd event. Begin vorige maand vlogen we met jou naar Valencia, voor onze eerste Add to Favorites MarTech Summit: Regenerate. We hadden als doel jullie mee te nemen in onze onderwerpen voor 2020: Data, Trust, Experience & Performance.
De wereld van morgen is vertrouwen winnen van jouw ontvangers, meer gepersonaliseerde content op basis van AI, maar de grootste verschuiving….inzet van klantdata in video.
Met de aftermovie van de MarTech Summit 1: Renegerate blikken we nog een keer terug op de hoogtepunten van deze geweldige dagen. Daarnaast vind je hieronder alle presentaties. Wil je naar aanleiding van de Summit over een van de onderwerpen of gerelateerde onderwerpen sparren, of wil je dat we MarTech ontwikkeling bij jouw bedrijf presenteren? Let us know!